VERITAS - Dikişin Evi

Dikiş sadece bir hobi değildir - dikiş sürdürülebilirliktir. Kişiliği ve karakteri belirgin bir şekilde güçlendirir ve inanılmaz derecede rahatlatıcıdır! Dikiş dikmek bir tutkudur! Tutkunuzun tadını sonuna kadar çıkarabilmeniz, stres atabilmeniz ve aynı zamanda deneyebilmeniz için VERITAS her seviye ve her uygulama için doğru makineye sahiptir.

Ürün yelpazemizle başka hiçbir şeye ihtiyaç duymayacak ve yaratıcılığınızı özgür bırakabileceksiniz. Gönlünüzden ne geçiyorsa dikin, işleyin, süsleyin ya da tamamen yeni bir alana yelken açın.

Zor kumaşlar, güzel aplikeler, nakışlar, düğmeler ve fermuarlar yapılamaz diye bir şey yok; artık kendi evde yaptığınız parçaları herkese gösterebilirsiniz.

Nakış Makineleri

Dekoratif öğeler ve dikiş desenleri her dikiş projesini süsler.

Bilgisayar Destekli

Tek bir düğmeye dokunarak kişisel ayarlarınızı rahatça uygulayın.

Mekanik

Ayar tekerlekleri ile hızlı ve kolay kullanım.

Overlok

Her türlü giysiler için sağlam ve esnek dikiş.

Garanti Sürenizi Uzatın

Ürünlerimizin kalitesi ve güvenilirliği konusunda kendimize güveniyoruz. Bu nedenle, sadece kayıt yaptırarak yeni VERITAS dikiş makinenizin garanti süresini 5 yıla kadar uzatabilirsiniz.

VERITAS'ın tarihçesi

1894'ten beri kalite, yenilikçilik ve yaratıcılık. VERITAS 2024 yılında 130. kuruluş yıldönümünü kutladı. Doğum günümüzde size dikiş fikirlerimiz ve bunların moda dünyasını nasıl değiştirdiği hakkında heyecan verici hikayeler anlatıyoruz.

MyPatterns Mobil Uygulaması

Nakış mutluluğu için uygulama

Nakış hiç bu kadar kolay olmamıştı: MyPatterns uygulaması ile VERITAS Florence'ınız elinizin altında olacak. Tasarımı seçin, ayarlayın, değiştirin, kaydedin - işlem tamam! İstediğiniz tasarımı nasıl elde edeceğinizi size adım adım gösteriyoruz.