VERITAS - świat szycia

 

Szycie to nie tylko hobby - szycie jest trwałe. Udowodniono, że wzmacnia on osobowość i charakter, a ponadto jest niezwykle relaksujący! Szycie to pasja!
Abyś mógł w pełni cieszyć się swoją pasją, dać upust swojej energii i wypróbować ją, VERITAS oferuje odpowiednie maszyny dla każdego poziomu zaawansowania i każdego zastosowania.
Dzięki naszemu asortymentowi niczego Ci nie zabraknie i możesz dać upust swojej kreatywności. Szyj, haftuj, ozdabiaj, co tylko dusza zapragnie, albo zapuszczaj się w zupełnie nowe rejony.
Trudne tkaniny, piękne aplikacje, hafty, guziki i zamki błyskawiczne - nie ma rzeczy niemożliwych do zrobienia, a wkrótce będziesz mógł pochwalić się swoimi nowymi, domowymi dziełami.

Hafciarki

Elementy dekoracyjne i wzory ściegów dopełnią każdy projekt krawiecki.

Sterowane komputerowo

Indywidualne ustawienia wprowadzane wygodnie za pomocą przycisków.

Mechaniczne

Łatwa i szybka obsługa za pomocą kółek nastawczych.

Owerloki

Stabilne i elastyczne szwy do każdego rodzaju odzieży.

Przedłużenie gwarancji

Jesteśmy przekonani o jakości i niezawodności naszych produktów. Dlatego umożliwiamy przedłużenie okresu gwarancji na nowe maszyny do szycia VERITAS do 5 lat poprzez prostą rejestrację.

130 lat VERITAS

Jakość, innowacyjność, kreatywność od 1894 roku. W 2024 roku marka VERITAS obchodziła 130. jubileusz. Z okazji urodzin opowiemy Państwu ciekawe historie o naszych pomysłach na szycie i o tym, jak zmieniły one świat mody.

Aplikacja MyPatterns

Aplikacja, która ułatwia haftowanie.

Haftowanie jeszcze nigdy nie było tak proste: z pomocą aplikacji MyPatterns maszyna VERITAS Florence jest pod doskonałą kontrolą. Wybierz wzór, dostosuj, zmień, wyślij i gotowe! Tutaj pokażemy krok po kroku drogę do wymarzonego wzoru.